Maapinna punktvalgustid

Lai valik põhjusel prožektorid leiate siit!
Maapinna punktvalgustid
3 artiklit
Filtrid
Määra kahanevas suunas
3 artiklit
Filtrid
Määra kahanevas suunas

Õues maapealsed prožektorid

Välistingimustes kasutatavad maa- ja põrandavalgustid on ideaalsed, kui peate valgustama mõnda välipiirkonda, näiteks aeda ja autojuhti. Kuid meie välimised ja terrassivalgustid ei pea olema ainult valguse saamiseks, vaid võib ka olla, et soovite valgustada oma aia lilli, puid või seina koos oma tekkealaga. Meil on lai valik erinevaid välimisi kohtvalgusteid, nagu näiteks piikidega maapinnad puude esiletõstmiseks, lillepeenar ja aiatarvikud kuni süvistatavate LED-prožektoriteni kauakestvamaks ja energiasäästlikumaks, kuni päikeseenergiaga päikeseprillid toidab valgust. Teie välialale värvi lisamiseks on meil ka RGB värvi muutvatele tuledele mõeldud prožektorite komplektid! Telli juba täna meiega oma väli- ja põrandavalgustid!

 

Siit leiate kõik süvistatavad, LED- ja Solar-valgustid!

Leiate mitmesuguseid välistingimustes kasutatavaid maa- ja põrandavalgustid, mis kindlasti vastavad teie nõuetele! Täiendage oma aed või rada süvistatavate maapealsete LED-prožektoritega, mis on sooja valge või RGB-värvi muutvad süvistatavad maa-prožektorid dekoratiivse valgustusena teie põrandal. Meie sissesõidutee ja raja kohapealsed tuled võivad võtta auto massi, mis võimaldab teil üles sõites pimedas näha. Miks mitte loobuda LED-prožektoritest, mis kestavad palju kauem ja on energiasäästlikumad, säästes teie raha! Aasta lühematel päevadel vajame rohkem valgustust, miks mitte valida meie liikumisanduritega või reguleeritavate ja kallutatavate maa-kohtvalgustitega päikese maapinnaga kohad, mida saate valgustuse suunata kuhu vaja. Nende ilmastikukindlate ja veekindlate ümbristega on palju välistingimustes asuvaid maapealseid proove alates IP44s-IP67, olenevalt sellest, kuhu soovite neid paigaldada. Vaadake meie välisseinavalgustite, rippvalgustite ja dekoratiivvalgustite valikut, et kiita teie maa- ja põrandavalgustid!

 

Kas vajate abi või nõuandeid maa- ja laevalgustite osas?

Aadressil lampandlight.co.uk leiate, et alati on olemas abi, mis aitab teil leida välistingimustes asuvat prožektorit. Võite meiega ühendust võtta esmaspäevast reedeni kella 8–17 e-posti teel, vestluse teel või võite meile helistada. Pakume tasuta nõuandeid ja aitame teile sobivat valgust saada.

new

Uued tooted