Maavalgustid

Laia valiku maavalgusteid leiate siit!
Maavalgustid
8 artiklit
Filtrid
Määra kahanevas suunas
    • Tasuta transport al 400 €
    • 30-päevane tagastusõigus
8 artiklit
Filtrid
Määra kahanevas suunas

Maavalgustid välistingimustes

Välistingimustes kasutatavad valgustid on ideaalsed, kui tahad valgustada mõnda välipiirkonda, näiteks oma aeda või parkimiskohti. Kuid maavalgustid ei pea olema ainult valguse saamiseks, saad valgustada ka oma aia lilli, puid või terrassi. Meil on lai valik erinevaid välistingimustes kasutatavaid valgusteid, puude või lillepeenarde esiletõstmiseks, mis on energiasäästlikud, sest kasutavad laadimiseks päikeseenergiat. Meil on ka maavalgustite komplektid RGB-tuledega, et Sinu õuealale värvi lisada! Telli välisvalgustid maapinnale ja terrassile juba täna!

 

Siit leiad kõik süvistatavad, LED- ja päikeseenergiaga maavalgustid!

Siit leiad kindlasti mitmesuguseid maa-ja põrandavalgusteid, mis vastavad Sinu vajadustele! Viimistle oma aed või teerada süvistatavate maapealsete LED-valgustitega, näiteks soojad valged või RGB-värvi muutvad valgustid, mis sobivad Sinu aia dekoratiivseks valgustuseks. Meie sissesõidutee ja rajavalgustid taluvad auto raskust, võimaldades Sul pimedas sõites näha. Miks mitte soetada LED-valgustus, mis kestab kaua ja on energiasäästlik! Aasta lühematel päevadel vajame rohkem valgustust, vali meie liikumisanduritega päikeseenergiat kasutavad või reguleeritavad maavalgustid, millega saad valgustuse suunata kuhu iganes soovid. Valgustitel on ilmastiku- ja veekindlad korpused, ulatudes IP44-st IP67-ni, olenevalt sellest, kuhu soovite neid paigaldada. Tutvuge meie maavalgustite valikuga, et täiendada oma aeda ja terrassi!

 

Kas vajate abi või nõuandeid maa- ja laevalgustite osas?

Aadressil lampjavalgus.ee oleme alati valmis Sind aitama. Võta meiega ühendust esmaspäevast reedeni kell 8-17 e-posti, vestlusakna või telefoni teel. Pakume tasuta nõu ja aiatame Sul leida sobiva valgustuse!

new