10% lisaallahindlust kõigilt toodetelt* >

Ettevotetele

Ärikliendina saate ettevõttes lampjavalgus alati eripakkumisi, ainulaadseid soodustusi ja maksta madalaimat hinda. Meie QAZQA Professionali kollektsioon on samuti kohandatud just ärikliendile. See valgustus on eksklusiivne äriklientidele ja seda on lihtne paigaldada.Miks tellida ärikliendina?

  • Sest nii on hind madalaim! - Ärikliendina maksate lampjavalgus juures alati madalaimat hinda, koos eksklusiivsete allahindlustega. Kui ettevõtte lampjavalgus soodusallahindlus on tavalisest allahindlusest suurem, lisatakse sellele täiendav allahindlus, mis annab teile iga tellimuse puhul hea marginaali.
  • Eksklusiivne allahindlus kollektsioonile QAZQA Professional – see tootesari on täielikult kohandatud meie äripartnerite vajadustele. Näiteks on paigaldusprotsess eriti lihtne ja see tootesari koosneb laiast valikust (süvistatavatest) prožektoritest ja rajavalgustitest. QAZQA Professional jääb lampjavalgus juures küll tavapakkumistest välja, kuid ärikliendi allahindlus kehtib endiselt!

*Meie ärikliendi lojaalsusboonuse selgituse leiate siit!

 

 

 


Ettevõtte valgustuse olemus

Hea ettevõtte valgustus on ettevõtte kuvandi jaoks hädavajalik. Oleme ettevõttes lampjavalgus teadlikud, et igal tegevusharul on eri vajadused ja see mõjutab ka valgustuse valikut. Olgu selleks siis büroohooned, toitlustusasutused, professionaalne välisvalgustus või teenindus- ja kaubandusettevõtted. Meie lai tootevalik tagab, et meie valgustid sobivad igaks äriotstarbeks. Nii funktsionaalne kui ka atmosfääri parandav.

 

Olenevalt ruumi tüübist (nii selle mõõtmetest, interjöörist kui ka stiilist) on oluline arvesse võtta mitmeid asju. Eriti määrav on valgustusplaan. See, kuhu ja kui palju valguspunkte paigutatakse, on ruumi kasutusmugavuse aluseks. Töösõbraliku keskkonna jaoks on olulised ka piisav arv luumeneid, samas kui hotellinduses on kõige olulisem kutsuv atmosfäär. Vajadusel saab meie valgustustehniliste nõustajate meeskond abistada valgustusplaani koostamisel ja/või ärivalgustuse valikul.

 

Keskendu jätkusuutlikkusele

Nii töötajate kui ka klientide jaoks on säästlikkus konkreetse organisatsiooni valikul üha sagedamini määrav tegur. Valgustus võib sellele kaasa aidata, kui keskendutaske säästvale LED-valgustusele. Sellest on eriti suur kasu kui organisatsioon kasutab endiselt halogeen- või hõõglampe. Kui LED-valgustus on juba kasutusel, saab energiatarbimise edasiseks vähendamiseks valida nutika integratsiooni. Neid valgusteid on võimalik automaatselt sisse ja välja lülitada, kaugjuhtida ja teiste nutiseadmetega ühendada. See võimaldab kõike keskselt hallata.

 

QAZQA Professional

Meie QAZQA Professionali sari sisaldab laias valikus siinivalgusteid ning süvistatavaid ja pinnale paigaldatavaid punktvalgusteid. Ideaalne aktsentvalgustuse lisamiseks või kaudse valgusega loominguliseks töötamiseks. Ärikliendina saate QAZQA Professionali toodetele ainulaadseid allahindlusi!


  • Alati madalaim hind!
  • Eksklusiivne allahindlus tootesarjale QAZQA Professional
  • Tasuta professionaalne valgustusnõustamine