Maapinna punktvalgustid õue

Outdoor jahvatatud prožektorid
Maapinna punktvalgustid õue
12 artiklit
Filtrid
Määra kahanevas suunas
    • Tasuta transport al 400 €
    • 30-päevane tagastusõigus
    • Tasuta tagastus
  1. Nädalapakkumised

12 artiklit
Filtrid
Määra kahanevas suunas

Välistingimustes kasutatavad punktvalgustid

Välistingimustes kasutatavad punktvalgustid on ideaalsed, kui Sul on vaja valgustada mis tahes väliala, näiteks oma aeda või sissesõiduteed. Võib ka juhtuda, et soovid valgustada oma aias lilli, puid või põõsaid. Meil on lai valik erinevaid välistingimustes kasutatavaid maapealseid punktvalgusteid, näiteks puude või lillepeenarde esiletõstmiseks ja süvistatavad LED-valgustid, mis on mõeldud pikemaks ja energiasäästlikumaks kasutamiseks. Meil on ka maapealsete valgustite komplektid RGB muutuvate tuledega, et Sinu õuealale värvi lisada! Telli oma välisvalgustid maapinnale ja terrassile juba täna!

 

Süvistatavad, LED- ja päikeseenergiat kasutavad maapealse valgustid on kohal!

Leia mitmesuguseid maapealseid punktvalgusteid, mis vastavad kindlasti Sinu vajadustele! Viimistle oma aeda või sissesõiduteed süvistatavate maapealsete LED-valgustitega, mis on soojad valged või RGB värvi muutvad ja sobivad Sinu aia dekoratiivvalgustuseks. Meie maapealsed valgustused taluvad auto raskust, võimaldades Sul pimedas sõites paremini näha. Miks mitte valida LED-valgustid, mis kestavad kaua ja on energiasäästlikud, säästes Sinu raha! Aasta lühematel päevadel vajame rohkem valgustust, seega miks mitte valgustada oma kodu või hoone pimedaid alasid regluleeritavate kohtvalgustitega. Valgustitel on ilmastiku- ja veekindlad korpused, ulatudes IP44-st IP67-ni, olenevalt sellest, kuhu soovite neid paigaldada. Tutvu meie välistingimustes kasutatavate seinavalgustite, rippvalgustite ja dekoratiivvalgustite valikuga, et täiendada oma kodukujundust!

 

Vajad abi või nõu maapealsete punktvalgustite leidmisel?

At lampjavalgus.ee leiad, et seal on alati koduabiline aidata teil leida välibassein jahvatatud keskpunktis. Võite meiega ühendust e-posti, jututoa või võite helistada meile. Pakume tasuta nõu ja aitame teil õiges valguses teile.

new