Maapinna punktvalgustid õue

Outdoor jahvatatud prožektorid
Maapinna punktvalgustid õue
16 artiklit
Filtrid
Määra kahanevas suunas
    • Tasuta transport al 50 €
    • 30-päevane tagastusõigus
    • Tasuta tagastus
  1. Tühjendusmüük

16 artiklit
Filtrid
Määra kahanevas suunas

Outdoor jahvatatud prožektorid

Outdoor maapinnast ja võrk prožektorid on ideaalne, kui teil on vaja mingit alust õueala nagu oma aias ja juht viisil. Kuid meie väljas maapinnast ja võrk prožektorid ei pea olema lihtsalt saada kerge, kuid see võib ka olla, et soovite valgustada oma aias lilli, puid või seina koos oma võrk piirkonnas. Meil on lai valik erinevaid väljas jahvatatud kohtvalgustid, nagu naastrehvid jahvatatud kohad esile puud, voodi lillede ja aed tarvikud süvistatud LED prožektorid püsivam ja energiasäästlikum, et Solar jahvatatud prožektorid liikumisanduriga kus päikese energiat volituste valguses. Meil on ka komplekti jahvatatud prožektorid RGB värvi muuta tuled lisada värvi oma õueala! Telli oma väljas maapinnast ja võrk tuled koos meiega juba täna!

 

Süvistatav LED ja Solar jahvatatud tuled kõik siin!

Leiad erinevaid väljas maapinnast ja võrk tuled, mis on kindel, et täita oma nõuded! Täitke oma aeda või raja süvistatud maapinna LED prožektorid, mis on soe valge või RGB värvi muuta süvistatud maapinna prožektorid dekoratiivsed valgustus oma võrk piirkonnas. Meie väljasõit ja raja jahvatatud kohtvalgustid võib võtta auto kaalust, mis võimaldab teil näha pimedas, kui sõidad üles. Miks mitte loobuda LED prožektorid, mis kestab palju kauem ja on energiasäästlikum, mis säästab raha! Ajal lühem päeva aastas vajame rohkem valgustus nii et miks mitte valida meie päikesesüsteemi jahvatatud laigud liikumisanduriga või reguleeritavad ja kallutades jahvatatud kohtvalgustid, et saate otsese valguse kuhu vaja. Oma ilmastikukindel ja veekindel korpused on palju väljas jahvatatud prožektorid alates IP44s-IP67s sõltuvalt sellest, kus sa tahad paigaldada neid. Vaata meie valikut väljas seina, ripats laternad ja dekoratiivne valgustus lugupidamist oma maa ja võrk tuled!

 

Vajada abi või nõu, kui tegemist on jahvatatud ja võrk tuled?

At lampjavalgus.ee leiad, et seal on alati koduabiline aidata teil leida välibassein jahvatatud keskpunktis. Võite meiega ühendust e-posti, jututoa või võite helistada meile. Pakume tasuta nõu ja aitame teil õiges valguses teile.

new