Lambikuplid

Rohkem kui 100 üksikut lambikuplit erinevates värvides ja suurustes!
Lambikuplid
168 artiklit
Filtrid
Määra kahanevas suunas
Lk
    • Tasuta transport al 400 €
    • 30-päevane tagastusõigus
  1. Nädalapakkumised

168 artiklit
Filtrid
Määra kahanevas suunas
Lk

Lambikuplid

Lai valik ilusaid ja stiilseid lambikupleid erinevates suurustes ja värivdes. Sul on võimalus osta kuppel, mis sobib just Sinu stiiliga. Seo see oma laualambi, põrandalambi või ripplambiga! Meie madalate hindadega saad soetada erinevaid heledaid toone, et saaksid iga kord sisekujundust muutes "uue" valgusti. Kaasaegsed ja retro kuplid, mis sobivad seinavalgustitele või klassikalised väikesed kuplid, mis istuvad hästi lühtritele. Vali oma lambile sobiv paigaldus E27 või E14. Kui Sinu olemasoleval lambil on väiksema funktsiooniga lambipesa, lisa rõngasseade E27 kuni E14. Siit leiad eredad ja kaunid lambikuplid, mis kindlasti täiendavad stiili ja sisustust Sinu kodus! Võimalused on meie lambikuplite osas lõputud.

Täienda oma lampi sobiva kupliga!

Erinevad kuplid on saadaval peaaegu igat tüüpi lampidele, olgu see laelamp, põrandalamp või lühter - need on kõik siin! Meil on lambikupleid igasuguse kuju, suuruse, värvi ja kangaga, mis võimaldab Sul valida kupli, mis sobib just Sinu lambi ja sisekujundusega. Kui Sul on juba kuplit vajav lamp, saad oma lampi täiendada kupliga, mis sobib Sinu lambi ja sisekujundusega.

Kergesti kokkupandavad lambikuplid.

Meie lambikupleid on lihtne kasutada ja paigaldada Sinu rippvalgustile, põrandalambile või seinavalgustile. Kuna kuplitel on ämblikraamid, võimaldab see lampe hõlpsalt paigaldada, külge riputada või kinnitada. Kui Sul on raskusi lambikupli kasutamisega, võta ühendust klienditeenindusega. Sinu lamp paistab kindlasti silma meie ainulaadse lambikuplite kollektsiooniga, mis on saadaval igat tüüpi valgustuse jaoks!

Vajad abi või nõu?

At lampjavalgus.ee leiad, et seal on alati aitab Sind aitama. Võite meiega ühendust e-posti, jututoa või võite helistada meile. Pakume tasuta nõu ja me oleme siin, et aidata!

new