Laualambid

Rohkem kui 200 laualambid saadaval!
Laualambid
371 artiklit
Filtrid
Määra kahanevas suunas
Lk
  • Tasuta transport al 50 €
  • 30-päevane tagastusõigus
  • Tasuta tagastus
 1. Tühjendusmüük

 2. Idamaine-laualamp-32-cm---Baloo
  Idamaine laualamp 32 cm - Baloo
  A
  169,00 € 105,00 €
371 artiklit
Filtrid
Määra kahanevas suunas
Lk

Laualambid

Meil on üks suurimaid kogusid laualambid saadaval internetis! Sul on võimalus leida tabeli lamp, mis sobib teie vajadustele ja funktsionaalsus samuti õnnitleda oma praeguse või uue kujundusest. Tabel tuled on alati hea lahendus üldvalgustus või lisavalgusallikana üheski ruumis, need sobivad peaaegu igasse ruumi ja on kerge liigutada. Vali traditsioonilisest tuled klassikalise tooni moodsa lahendusega lamp, tööstus vintage lambid. Juba on oma lamp, miks mitte siduda see üks meie alaline kangast tabelis lambivarjud, mis tulevad mitmes suuruses ja värvi.

 

Valige laia juhitava Tabel tuled.

Need tuled annab teile võimaluse kontrollida valguse intensiivsus on õige atmosfääri, mida soovite luua või valida paindlik klamber laualamp, et säästa ruumi ja võimaldab teil suunata valgust kõikjale, kus see sobib teile kõige paremini. Sa võid leida mõned meie laualambid on osa seeria või kogud, see võimaldab teil kujundada tuba sama kollektsiooni alates laelambid, põrandalambid ja seinavalgustid.

 

Vajada abi või nõu, kui tegemist on laualambid?

At lampjavalgus.ee leiad, et seal on alati koduabiline, et aidata teil leida õige lamp. Võite meiega ühendust e-posti, jututoa või võite helistada meile. Pakume tasuta nõu ja aitame teil õiges valguses teile.

new