Flowbox banner

Tingimused - sotsiaalmeedia#jahlampjavalgusee

VAU! Nii äge, et jagate meiega lampjavalgus meeleoluhetke sotsiaalmeedias! Saame teie fotoga kindlasti ka teisi innustada! Seega kasutaksime meeleldi teie fotot. Selleks vajame teie luba. Küsime teie foto all, kas tohime seda kasutada, ja kui teile see sobib, siis palume vastata teemaviitega #jahlampjavalgusee.

Millega nõustute?

Et meie arvates on teie foto nii innustav, sooviksime seda oma fännidega jagada. Kui vastate meie sooviavaldusele, nõustute järgmisega.

 • Võime jagada sisu kõigis meiel sotsiaalmeediakanalites, näiteks Facebookis, Instagramis, Pinterestis, LinkedInis ja YouTube'is.
 • Võime kasutada sisu meie veebireklaamides, uudiskirjades ja teistes veebipõhistes avaldustes.
 • Võime kasutada sisu kõigis ettevõttele QLF Holding kuuluvates domeenides. Õigused antakse kõigile üksustele või juriidilistele isikutele, kes on Lampenlicht BV-ga otseselt või kaudselt seotud.
 • Võime kasutada sisu meie võrguvälises meedias, näiteks flaieritel ja bänneritel.
 • Loobute oma õigustest saada autori- või muud tasu seoses oma sisu või sellega seotud töödega.
 • Teile jäävad teie isikuõigused. Allpool saate lugeda täpsemalt oma isikuõiguste ja nende kasutamise kohta.
 • Annate meile mittevälistava kommertsõiguse levitada ja paljundada sisu meie või kolmandate isikute teenuste kaudu. Sellele puuduvad kitsendused ja piirangud.

Ei nõustu / kustutan foto?

Te ei soovi, et kasutaksime teie fotot meie kanalites? Siis ei pea te midagi tegema. Kui te ei vasta teemaviitega #jahlampjavalgusee, siis me ei kasuta teie fotot. Kas andsite juba oma nõusoleku ja nüüd muutsite meelt ega taha, et me enam teie fotot kasutaksite? Kui on nii, siis saatke e-kiri aadressile [email protected].

Teie isikuõiguste kasutamine

 • Teil on järgmised isikuõigused.
 • Võite paluda meil lisada oma nime (ees- ja/või perekonnanimi või sotsiaalmeedia profiili nimi).
 • Võite paluda meil sisu üldse mitte muuta (näiteks ei kasuta filtreid ega kärbi teie fotot).
 • Võite meil paluda mitte kasutada oma sisu teatud (sotsiaal)meediakanalites või -platvormidel.
 • Võite muuta oma sisu ja paluda meil kasutada muudetud versiooni.

Kui soovite kasutada mõnda oma isikuõigustest, saatke meile e-kiri aadressil [email protected] Anname endast parima, et teie soovid täita. Kui me ei saa seda teha, käsitleme teie taotlust kui nõusoleku tagasivõtmist ja teavitame teid sellest.

Teie privaatsuse ja isikuandmete kaitse

Teie fotosid võib käsitleda isikuandmetena. Kui annate meile loa kasutada oma fotosid meie soovitud viisil, on luba ka privaatsust käsitlevate seaduste alus teie fotode töötlemisel. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, kui saadate e-kirja aadressile [email protected] Lõpetame siis teie fotode jagamise ning eemaldame need oma sotsiaalmeediast ja sisemistest süsteemidest. Nõusoleku tagasivõtmine on seotud ainult fotode kasutamisega tulevikus, mitte varasema kasutamisega, mis on juba teie loal toimunud. Näiteks kui lendlehed või bännerid on juba trükitud ja laiali jagatud või uudiskirjad on saadetud, ei saa me seda tagasi võtta.

Lisateavet selle kohta, kuidas me teie privaatsust ja isikuandmeid edaspidi kaitseme ning millised on teie õigused seoses sellega, saate meie privaatsust ja küpsiseid käsitlevast avaldusest.