Flowbox banner

Tingimused - Sotsiaalmeedia #jahlampjavalgusee

VAU! Nii äge, et jagad lampjavalgus hetki meiega sotsiaalmeedias! Oleme kindlad, et suudame Sinu fotoga teisi inspireerida! Seetõttu soovime kasutada Sinu fotot, kuid vajame selleks Sinu luba. Kommenteerime Sinu foto alla küsimuse, kas tohime Sinu fotot kasutada, kui jah, vasta meile hashtagiga #jahlampjavalgee.

Millega nõustud?

Meie arvates on Sinu foto nii innustav, et sooviksime seda jagada oma fännidega. Kui vastad meie sooviavaldusele, nõustud järgmisega.

 • Võime jagada sisu kõigis meie sotsiaalmeediakanalites, näiteks Facebookis, Instagramis, Pinterestis, LinkedInis ja YouTube'is.
 • Võime kasutada sisu meie veebireklaamides, uudiskirjades ja teistes veebipõhistes avaldustes.
 • Võime kasutada sisu kõigis ettevõttele QLF Holding kuuluvates domeenides. Õigused antakse kõigile üksustele või juriidilistele isikutele, kes on Lampenlicht BV-ga otseselt või kaudselt seotud.
 • Võime kasutada sisu meie võrguvälises meedias, näiteks flaieritel ja bänneritel.
 • Loobud oma õigustest saada autori- või muud tasu seoses oma sisu või sellega seotud töödega.
 • Sulle jäävad Sinu isikuõigused. Allpool saad lugeda täpsemalt oma isikuõiguste ja nende kasutamise kohta.
 • Annad meile mittevälistava kommertsõiguse levitada ja paljundada sisu meie või kolmandate isikute teenuste kaudu. Sellele puuduvad kitsendused ja piirangud.

Ei nõustu või soovid nõusolekut tagasi võtta?

Sa ei soovi, et kasutaksime Sinu fotot sotsiaalmeedia kanalites? Siis Sa ei pae midagi tegema. Kui Sa ei vasta hashtagiga #jahlampjavalgusee, siis me ei kasuta Sinu fotot. Kas andsid juba nõusoleku, kuid muutsid meelt ja ei soovi siiski, et Sinu fotot kasutaksime? Saada meile e-kiri aadressile [email protected].

Isikuõiguste kasutamine

 • Sul on järgmised isikuõigused.
 • Võid paluda meil lisada oma nime (ees- ja/või perekonnanimi või sotsiaalmeedia profiili nimi).
 • Võid paluda meil sisu üldse mitte muuta (näiteks ei kasuta filtreid ega kärbi Sinu fotot).
 • Võid meil paluda mitte kasutada oma sisu teatud (sotsiaal)meediakanalites või -platvormidel.
 • Võid muuta oma sisu ja paluda meil kasutada muudetud versiooni.

Kui soovid kasutada mõnda oma isikuõigustest, saada meile e-kiri aadressil [email protected] Anname endast parima, et Sinu soovid täita. Kui me ei saa seda teha, käsitleme taotlust kui nõusoleku tagasivõtmist ja teavitame Sind sellest.

Privaatsuse ja isikuandmete kaitse

Sinu fotosid võib käsitleda isikuandmetena. Kui annad meile loa kasutada oma fotosid meie soovitud viisil, on luba ka privaatsust käsitlevate seaduste alusel fotode töötlemisel. Võid oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, kui saadad e-kirja aadressile [email protected]. Lõpetame siis Sinu fotode jagamise ning eemaldame need oma sotsiaalmeediast ja süsteemidest. Nõusoleku tagasivõtmine on seotud ainult fotode kasutamisega tulevikus, mitte varasema kasutamisega, mis on juba loa andmisel toimunud. Näiteks kui lendlehed või bännerid on juba trükitud ja laiali jagatud või uudiskirjad on saadetud, ei saa me seda tagasi võtta.

Lisateavet selle kohta, kuidas me Sinu privaatsust ja isikuandmeid edaspidi kaitseme ning millised on Sinu õigused seoses sellega, saad meie privaatsust ja küpsiseid käsitlevast avaldusest.