Sisevalgustusele lisaallahindlus 10%* >

LED ribad

LED-ribavalgustid, mis on laos olemas!

Erinevate värvikombinatsioonide ja hämardiga LED-ribad annavad teie interjöörile soovitud välimuse! Kuna LED-ribad on tavaliselt veekindlad, on valgustusvõimalused lõputud. LED-ribadel on pikk eluiga ja madal energiatarve. 

LED ribad
2 artiklit
Filtrid
Määra kahanevas suunas
 1. Painduv-LED-riba-5-meetrit-mitmevärviline-RGB---Teania
  Painduv LED-riba 5 meetrit mitmevärviline RGB - Teania
  51,95 €
  Stock Available IconLaos Order today before 20:00, shipped today !
 2. Painduv-LED-riba-5-meetrit-mitmevärviline-RGB---Teania
  Painduv LED-riba 5 meetrit mitmevärviline RGB - Teania
  33,95 €
  Stock Available IconLaos Order today before 20:00, shipped today !
2 artiklit
Filtrid
Määra kahanevas suunas

LED-ribad

LED-ribadega saate oma kodu muuta värviliseks paradiisiks. Võite need LED-ribad kinnitada mööblieseme alla, põrandaliistudele või käsipuude alla. See võimaldab teil näiteks oma interjööris teatud seina esile tõsta. Samuti on meil sooja valge valgusega LED-ribasid, mis loovad teie toas meeldiva atmosfääri. Kombineerige oma parim LED-riba meie teiste LED-valgustitega ja kasutage LED-pirne. lampjavalgus lehelt saate omale osta kõik jätkusuutlikud ja energiasäästlikud LED-valgustid!

 

LED-ribad köögivalgustusena

Meie RGB LED-ribadega saate muuta kõik oma toad meeleolukaks kogemuseks. Näiteks võite LED-riba kinnitada oma köögikapi või töölaua alla. Saate oma toa atmosfääri kaugjuhtimispuldi abil muuta. Kas valite romantilise punase või laheda sinise valguse? lampjavalgus LED-ribad sobivad kõigeks!

 

Kas vajate abi parima LED-riba leidmisel?

LED-ribade leidmine võib olla väga keeruline, lampjavalgus on sellest teadlik. Õnneks aitame teid hea meelega LED-ribade puhul parima otsuse langetamisega. Võtke julgelt ühendust meie klienditeenindusega vestlusfunktsiooni, telefoni või e-posti teel ja vastame kõigile teie küsimustele. Meie abiga leiate kindlasti ideaalse LED-riba!

new