Laeventilaatorid

Lai valik multifunktsionaalne laeventilaator tuled saadaval!

Multi-funktsionaalne laeventilaator tuled kasutamiseks nii suvel kui talvel! Ideaalne neile, kuum ja umbne suveõhtutel, peab olema piirkondades kodus või kontoris ilus valgustus ja hea õhuringlus värskendav ja tuuline ruumi!

Laeventilaatorid
44 artiklit
Filtrid
Määra kahanevas suunas
Lk
    • Tasuta transport al 50 €
    • 30-päevane tagastusõigus
    • Tasuta tagastus
  1. Tühjendusmüük

44 artiklit
Filtrid
Määra kahanevas suunas
Lk

Erinevaid ülemmäära fänni tuled

Vaadake meie funktsionaalne ja atmosfääri laeventilaator tuled, mis tulevad erinevaid stiile ja tööstusdisainilahendustele, täiuslik oma magamistuba, elutuba või bürooruumid! Meie valik laeventilaator tuled tulevad hulgaliselt funktsioone, mida saab reguleerida kas traditsioonilise tõmbamisnööridele või kaasaegne viimistlus puldiga loodud taimerid, kiirus seaded samuti võttes täielik kontroll valguse ise lihtsa on / off lüliti funktsiooni. Vali erinevate värvide nagu valge, must ja hall, eri stiilis viimistlusega, mis sobivad teie stiili ja dekoor tööstus-, kaasaegse art deco. Loo täiuslik seade koos atmosfääri ja stiilne celing fänn valguse lõputu valikuid!

 

Jahutage suvel ja soojendada talvel!

Enamik meie laeventilaator tuled tulevad koos nii suvel kui talvel režiimi seadete temperatuuri saab reguleerida kas rippjuhe või otse kaugjuhtimispuldi tagada hea õhuvahetus valitud tuba. Täitke oma laeventilaator tuled energiatõhusa ja kauakestev LED pirnid!

new

Uued tooted