Kübernädal! Vähemalt 25% allahindlust* >

Kohtvalgustid

Kenad kohtvalgustid koju
Kohtvalgustid
665 artiklit
Filtrid
Määra kahanevas suunas
Lk
 1. Raja-punkt-1-faasiline-must---Jeana
  Raja punkt 1-faasiline must - Jeana
  34,95 € 24,95 €
  Of bespaar 43% als je er 6 koopt
  Laos
  • Tasuta transport al 400 €
  • 30-päevane tagastusõigus
 2. Kaasaegne-vannitoa-koht-valge-ruut-IP44---Ducha
  Kaasaegne vannitoa koht valge ruut IP44 - Ducha
  39,95 € 29,95 €
  Of bespaar 40% als je er 6 koopt
  Laos
 3. Art-Deco-spot-zwart-met-smoke-glas-en-hout---Vidro
  Art Deco spot zwart met smoke glas en hout - Vidro
  34,95 € 24,95 €
  Of bespaar 47% als je er 6 koopt
  Laos
 4. Tööstuspunkt-must-kallutatav---Jeana-2
  Tööstuspunkt must kallutatav - Jeana 2
  54,95 € 39,95 €
  Of bespaar 43% als je er 6 koopt
  Laos
665 artiklit
Filtrid
Määra kahanevas suunas
Lk

Kohtvalgustid põhivalgustusena

Kohtvalgusteid, mida kutsutakse ka pinnale paigaldatavateks punktvalgustiteks, pakub lampjavalgus mitmetes versioonides. Kohtvalgustid on saadaval LED-kohtvalgustite ja halogeen-kohtvalgustitena. Peaaegu kõik kohtvalgustid on reguleeritavad. Nii saate valguse soovitud kohta suunata ja rõhutada toa teatud osasid, näiteks lugemisnurka. Mitme reguleeritava valgustiga kohtvalgusteid saab kasutada valguse ühtlaseks jaotamiseks kogu ruumis. Meil on erineva suurusega kohtvalgusteid, nii väikeseid kui ka suuri.Kohtvalgusti igale elustiilile

Ükskõik, millist elustiili te soovite oma interjööris väljendada, saate näiteks mustade kohtvalgustitega luua kauni valgusjaotuse iga elustiili puhul. Nende kohtvalgustitega saate rõhutada maja teatud nurki või esemeid. Näiteks saate tänu ilusatele süvistatud kohtvalgustitele oma elutoas maali esile tõsta. Kohtvalgusti ei lisa tuppa mitte ainult valgust, vaid äratab ka kogu interjööri ellu. Looge oma interjööris veelgi enam meeleolu nende kaunite kohtvalgustitega poest lampjavalgus. Valige ideaalse atmosfääri loomiseks hämardatav kohtvalgusti või võtke hoopis eriti energiatõhus LED-kohtvalgusti.

 

Kas vajate abi täiusliku kohtvalgusti leidmisel?

Kohtvalgusteid on kõikvõimaliku kuju ja suurusega. Meie tootevalikust leiate ka oma vannituppa ideaalsed kohtvalgustid minimaalse IP-kaitseastmega IP44! Ideaalse kohtvalgusti ostmine võib osutuda väljakutseks, kuid meie klienditeenindus aitab teid hea meelega. Võtke julgelt ühendust meie klienditeenindusega vestlusfunktsiooni, telefoni või e-posti teel ja vastame kõigile teie küsimustele.

new