Over ons - Over lampenlicht - banner

Lampjavalgusestlampjavalgus

Lampjavalgus alustas väikese valgustipoena Hollandis Valkenswaardis 2007. aastal. 11 aastat hiljem on Lampjavalgus valgustitööstuse turuliider Euroopas. Meie missiooniks on aidata klientidel luua mõnusat õhkkonda funktsionaalsete valgustitega, mis vastavad nende eelistustele ja vajadustele.

Oleme kasvanud rahvusvaheliseks ettevõtteks, millel on veebipoed 29 riigis. Kõige suurem turuosa on meil Hollandis, Belgias ja Saksamaal. Pakume klienditeenindust üle kogu Euroopa.

Lampjavalgus on kiiresti kasvav ettevõte. Meie laos on igal hetkel tellimiseks saadaval üle 3000 toote. Meie kliendina saad meiega vahetult ühendust võtta kõigi valgustusega seotud küsimuste korral. Oleme Sinu jaoks olemas!

Lampjavalgus.ee on saanud Trusted Shopsi usaldusväärse poe märgistuse. Trusted Shops on sõltumatu klientide tagasiside platvorm, mis võimaldab jagada kogemusi seoses meie toodete ja teenustega. Trusted Shopsi usaldusväärse poe märgistus näitab, et täidame oma kvaliteedikriteeriume, töötleme hoolikalt kõiki oma klientide isikuandmeid ja tagame turvalise veebiostlemise koos täieliku ostjakaitsega.

Tarnija info

Lamp en Licht Online B.V., mis tegutseb nime all "lampjavalgus.ee"
Ettevõtte aadress: Smaragdweg 52, 5527 LB Hapert, Holland

E-posti aadress: [email protected]

TAK number: 67722415
KM number: NL857149039B01

Euroopa Komisjon pakub veebipõhist vaidluste lahendamise platvormi (ODR), mis on saadaval aadressil https://ec.europa.eu/consumers/odr/. Oleme valmis osalema vaidluste kohtuvälises lahendamises tarbijavaidlusi lahendava organi ees.