Over ons - Over lampenlicht - banner

Teave lampjavalgus

Lampjavalgus algas väike Valgustipood linna nimega Valkenswaardissa, Holland 2007. Üksteist aastat hiljem, Lampjavalgus on turuliider valgustus tööstusele Euroopas. Meie missiooniks on aidata meie klientidel luua rohkem ruumi atmosfäär ja funktsionaalne valgustus põhineb meie customer's maitsele ja vajadustele.

Oleme kasvanud rahvusvaheliseks ettevõtteks, millel on veebipoed 29 riigis. Kõige suurem on meil turuosa Hollandis, Belgias ja Saksamaal. Me pakume klienditeenindust üle kogu Euroopa.

Lampjavalgus on kiiresti kasvav ettevõte. Meie laos on igal hetkel tellimiseks saadaval üle 3000 toote. Meie kliendina saate meiega vahetult ühendust võtta kõigi valgustusega seotud küsimuste ja päringute korral. Oleme teie jaoks olemas!

Lampjavalgus.ee on täielikult sertifitseeritud usaldusväärse poodide. Sõltumatu kliendi läbi platvormi, mis võimaldab meie tarbijatel osa toodete ja teenuste kogemus. Lisaks jagamise ülevaateid, Trusted Poed pakub lampjavalgus.ee koos usaldustempli täielikult nähtav esmapilgul mis indiciates et me kohtume meie üldist kvaliteedikriteeriumid, käepide kõik meie customer's isikuandmete ettevaatlikult samuti anda ohutu online shopping kogemus täis ostja kaitset.

Pakkuja identifitseerimine

Lamp en Licht Online B.V., keda nime all "lampjavalgus.ee"
Ettevõtte aadress: Smaragdweg 52, 5527 LB Hapert, Holland

E-posti aadress: [email protected]

TAK number: 67722415
KM number: NL857149039B01

Euroopa Komisjon näeb ette platvormi Internetis vaidluste lahendamise (ODR), mis on kättesaadav aadressil https://ec.europa.eu/consumers/odr/. Oleme valmis osalema kohtuvälise vaidluste lahendamise menetluses tarbija vaidluste lahendamise organ.