Kohtvalgustid seina

Erinevat tüüpi kohtvalgustid seina paigaldamiseks kohe saadaval!
Kohtvalgustid seina
87 artiklit
Filtrid
Määra kahanevas suunas
Lk
    • Tasuta transport al 400 €
    • 30-päevane tagastusõigus
87 artiklit
Filtrid
Määra kahanevas suunas
Lk

Kas osta seina paigaldatavad kohtvalgustid?

Siit, lehelt lampjavalgus.ee leiate mitu erinevas stiilis ja suuruses seina paigaldatavat kohtvalgustit! Kohtvalgustid seinas on ideaalne suunavalgustus, kui vajate lisavalgustust ja mõnusat õhkkonda. Lai valik värve, kujundusi ja funktsioone, ühe või mitme lambiga, reguleeritavad ja kallutatavad lambid, mis sobivad Sinu sisekujunduse ja stiiliga, kaunid terasest, messingist või vasest alusdetailidega, et jaotada valgus ühtlaselt kogu ruumis. Energiasäästlikud ja kauem kestvad suure jõudlusega LED-valgustid või soojad valged dekoratiivsed hõõglambiga seinavalgustid, mis sobivad Sinu elutoa lambi või laualambiga – võimalused on lõputud.

 

Seinavalgustid, mis sobivad Sinu sise- ja väliskujundusega!

Ükskõik, milline on Sinu stiil või sisekujundus, seinavalgustid annavad alati kodule ilmet. Vali seinavalgustid, mida saab üles ja alla reguleerida või isegi hämardada. Ilusad ja kaasaegsed seinavalgustid on ideaalsed müügisaalides ja restoranides. IP44 ja IP65 reguleeritavad valgustid sobivad hästi vannituppa. Hämardatavad seinavalgustused, mille valguse intensiivsust on võimalik kontrollida, on ideaalsed sooja ja mõnusa õhkkonna loomiseks. Seina paigaldatavad kohtvalgustid tulevad erinevates kujudes ja värvides, mis sobivad kaasaegse, tööstusliku või isegi vintage stiilis sisustusega. Võid kindel olla, et leiad meie valikust sobivad seinavalgustid!

 

Vajad abi või nõu seinavalgusti leidmisel?

Aadressil lampjavalgus.ee oleme alati valmis Sind aitama. Võta meiega ühendust e-posti, vestlusakna või telefoni teel. Pakume tasuta nõu ja aiatame Sul leida sobiva valgustuse!

new