Kübernädal! Vähemalt 25% allahindlust* >

Liikumisanduriga välisvalgustid

Tunne end kodus turvaliselt meie liikumisanduriga välisvalgustitega!
Liikumisanduriga välisvalgustid
88 artiklit
Filtrid
Määra kahanevas suunas
Lk
  • Tasuta transport al 400 €
  • 30-päevane tagastusõigus
 1. Seinalamp-hall-IP44-heledatumeda-sensoriga---Baleno-II
  Seinalamp hall IP44 heledatumeda sensoriga - Baleno II
  89,95 € 67,46 €
  Of bespaar 28% als je er 6 koopt
  Laos
88 artiklit
Filtrid
Määra kahanevas suunas
Lk

Liikumisanduriga välisvalgustid: suurepärane lisand!

Meil on liikumisanduriga välisvalgusteid nii kaasaegses kui ka klassikalises versioonis. Seega leiate alati liikumisanduriga välisvalgusti, mis sobib teie ülejäänud aia stiiliga. Liikumisanduriga välisvalgusti sobib ideaalselt teie aia või õue valgustamiseks. See lülitub kohe sisse, kui tuvastab liikumise. Sedasi leiate pimedas kergesti õige tee ja hoiate eemale soovimatuid külastajaid. Näiteks leiate meie anduritega välisvalgustuse valikust liikumisanduriga seinavalgustid. Anduriga valgustid sobivad ka niisketesse ruumidesse. Kõik valgustid on varustatud infrapuna liikumisanduriga ja mõnedel välisvalgustitel on valgustundlik lüliti, nii et anduri tuli lülitub sisse ainult hämaras või pimedas. Tutvuge ka meie liikumisanduriga valgustitega!

 

Anduriga välisvalgustid, mis sobivad ideaalselt terrassile ja aeda

Tänu liikumisanduriga välisvalgustitele saate oma õue kiiresti ja lihtsalt valgustada ilma, et peaksite midagi sisse lülitama. Teie välisvalgusti süttib andurist mööda kõndides. Nendel ilusatel andurvalgustitel on aga veel funktsioone. Need näitavad teie õue ja aeda ilusas valguses, nii et kogu piirkond näib kohe veetlev. See on tõeliselt funktsionaalne ja atraktiivne täiendus!

 

Kas vajate abi täiusliku liikumisanduriga välisvalgusti leidmisel?

lampjavalgus meeskond aitab teil hea meelega leida ideaalsed liikumisanduriga välisvalgustid teie aeda või terrassile. Kas otsite anduriga seinavalgustit, anduriga õue punktvalgustit või päikesepatareiga valgustit, meie klienditeenindus aitab teid!

new