block 1

Keskkonnasäästlikud
tagastuspõhimõtted

arrow

Igal ettevõttel on mõju oma ümbrusele ja keskkonnale. Lampjavalguses oleme väga teadlikud oma tegevuse mõjust. Tunneme vastutust positiivselt panustada ja teha seda iga päev paremini. Kuna veebiklientide arv on suurel määral kasvanud, on meie organisatsioonis vaja säilitada jätkusuutlik tagastuspoliitika. Suurema müügi korral tagastatakse ka rohkem tooteid ning see on täiendava transpordi tõttu keskkonnale väga kahjulik.

Proovime pidevalt tagastuste arvu vähendada. Teeme seda andes toodetele nii head pildid ja kirjeldused kui võimalik. Pakime oma tooted võimalikult kompaktselt, et minimeerida transpordi käigus tekitatavat kahju. Kompaktselt pakitud toode võtab ka vähem ruumi, seega mahub ühele sõidule rohkem tellimusi.


Kui palju CO2 me siis kasutame?

Kas teadsid, et 100 km sõit tavalise sõiduautoga, tekitab juba 0,02 tonni heitgaase?

CO2 on looduslikult esinev gaas, mida vajame oma atmosfääris maa soojendamiseks. Gaas sisaldub fossiilkütustes ja eraldub põlemisel; näiteks meie veoautode ja sõiduautode mootorites. Probleem on selles, et meie atmosfääri satub liiga palju CO2 ja see mõjutab meie kliimat. Puid istutades saame CO2 taas õhust eemaldada. CO2 koosneb süsinikust (C) ja hapnikust (O2). Puud säilitavad loomulikult süsinikku ja vabastavad uuesti hapnikku. Kui raiume ja põletame puid, vabaneb salvestatud CO2 uuesti. Seetõttu on oluline metsa istutamine ja kaitsmine.

block 7

Iga saadud tulu eest teeme annetuse Hollandi sihtasutusele Puud Kõigile, et toetada keskkonna säästmist ja vähendada CO2 emissiooni.

Nõuandeid CO2 tekitamise vähendamiseks

Keskkonna säästmisesse saad panustada ka ise. Mõtle oma ost teadlikult läbi, et sa ei peaks seda tagastama. Anname oma veebipoes alati nõu energiamärgise ja meie toodete kasutamise kohta. Loomulikult teeme kõik endast oleneva, et üheskoos ökoloogilist jalajälge vähendada. Parimad tulemused saavutame, kui teeme koostööd parema keskkonna nimel!

Teine võimalus

Kui kliendid toote tagastavad, siis seda teisele kliendile uuesti ei saadeta (st ei müüda uuena). Aga neid ka ei hävitata, vaid neile antakse uus ​​elu. Kui tagastatud kaubad meile tagasi jõuavad, läbivad need esmalt kvaliteedikontrolli. Siin kontrollitakse, vajadusel remonditakse ja hinnatakse, kas nad saavad teise võimaluse. Jäätmed eraldatakse ülimalt hästi ja võimalusel taaskasutatakse. Pärast kinnitamist lähevad tooted meie Breda ja Zaandami outlet-poodidesse. Seal saavad kliendid osta hea hinna eest teise võimaluse saanud tooteid. Klient rahul, keskkond rahul!

block 7