block 1

Säästlikud
tagastuspõhimõtted

arrow

Iga ettevõte on mõju oma ümbrust ja keskkonda. At lampjavalgus oleme väga teadlikud oma tegevuse mõjust. Leiame vastutav positiivselt kaasa ja seda iga päevaga paremaks. Sest seal on suur kasv Internetis klientidele, see on vajalik, et säilitada jätkusuutlik tagasipöördumise poliitikat organisatsiooni sees. Täpsemat müüjad abil paljudel juhtudel enam tagasi tooteid. See on väga ohtlik keskkonnale täiendavat transporti.

Me continuesly proovige vähendada nende tulusust. Teeme seda kirjeldab meie toodete parim nii hästi kui suudame ja annab selge tootepildid. Me paketti meie toodete võimalikult kompaktne, et minimeerida kahju transpordi ajal. Kompaktne toote võtab ka vähem ruumi transpordi ajal, nii et me ei saa anda rohkem paketid üks sõit meie üleandjale.


Kui palju CO2 me kasutame siis?

Kas teadsid, et üks sõita tavalise sõiduautona 100 km, põhjustades kõigi 00:02 tonni heitkoguseid?

CO2 on looduslikult esinev gaas peame meie atmosfääri soojeneda maa. Gaas on salvestatud fossiilkütuste ja vabaneb põlemisel; Näiteks mootori meie veokite ja autod. Probleem on selles, et meil on liiga palju CO2 meie atmosfääri ja mis mõjutab meie kliimat. Istutades puid, saame eraldada CO2 õhust uuesti. CO2 nimelt koosneb süsiniku (C) ja hapniku (O2). Puud talletada süsiniku loomulikult ja saades hapnikuvabas. Kui me lõigatud puud ja põletada salvestatud CO2 vabaneb uuesti. Seepärast on oluline, et me metsa istutada ja kaitsta neid samuti.

block 7

Iga tulu teeme annetuse Hollandi sihtasutus Puud kõigile toetuseks jätkusuutlikku keskkonda ning vähendada CO2 heitkoguseid.

Nõuandeid vähendada oma CO2

Sa ise ka kaasa jätkusuutliku keskkonna. Sa võid teadlikult mõelda oma ostu ja mitte ainult tagasi kõik mõtlematult. Lisaks oleme alati infot meie e-poes umbes EnergyLabel meie tooteid. Muidugi me teeme oma parima, et vähendada meie ökoloogilist jalajälge koos. Parim tulemus on, kui me töötame koos parema keskkonna!

Teine võimalus

Kui kliendid ei tagasta toote, nad uuesti ei edastata (st uute müüdud) teise kliendi või hävitatud. Nad on andnud uue elu meie outletstores Hollandis. Kui naaseb tagasi tulla meile, nad läbivad kvaliteedikontrolli esimene. Siin nad on kontrollitud, remontida, kui vaja. Jäätmed väga hästi eraldatud, ja kui võimalik, taaskasutada. Kui heakskiidetud toodete minna meie jaekette Breda ja Zaandam. Siin kliendid saavad osta odavaid toote teist võimalust hea hinnaga. Klient õnnelik ja keskkonna õnnelik!

block 7