Välisvalgustus

Rohkem kui 350 välisvalgustit vahetult kättesaadaval!
Välisvalgustus
584 artiklit
Filtrid
Määra kahanevas suunas
Lk
    • Tasuta transport al 400 €
    • 30-päevane tagastusõigus
  1. Nädalapakkumised

584 artiklit
Filtrid
Määra kahanevas suunas
Lk

Välisvalgustus

Välisvalgustid sobivad ideaalselt lisavalgustuseks või aia, terrassi ja sissesõidutee kaunistamiseks. Välisvalgustid on saadaval erineva kujuga, mis sobivad erinevateks otstarveteks. Kõik välisvalgustid on varustatud IP-klassifikatsiooniga, mis näitab kaitsetaset vee ja tolmu vastu. IP44 kuni IP65 on kaitse veepritsmete eest ja kõrgem on kaitse raske vee ja tolmu eest. Meie laia välisvalgustite valiku hulgast leiad kindlasti kauni ja ideaalse lambi, mis vastab Sinu vajadustele, alates LED-valgustitest ja maapealsetest kohtvalgustitest kuni välisseinavalgustiteni. Sõltuvalt sellest, millist stiili või õhkkonda soovid luua, pakume laia valikut valgusteid. Vali oma terrassile või verandale dekoratiivsed maapealsed kohtvalgustid, mis kiirgavad kaunist valgust või LED-valgustid rooside või aiapõõsaste valgustamiseks. Pakume ka laia valikut anduritega lampe välisuksele või LED-valgusteid võimsaks valgustamiseks sellistes piirkondades nagu garaaž. Meil on suured ja dekoratiivsed keskkonnasõbralikud ja energiasäästlikud päikeseenergiat kasutavad valgustid, mis võivad saada Sinu välisvalgustuse osaks.

 

Ainulaadsete omadustega dekoratiivsed välistuled.

Aadressilt lampjavalgus.ee leiad suure kollektsiooni dekoratiivseid ja ainulaadseid valgusteid, mis lisavad Sinu aiale või terrassile värvi ja stiili. Vali valgustus meie dekoratiivlampide valikust, mis on saadaval erinevates värvides ja suurustes. Kuidas oleks meie energiasäästlike LED-valgustitega, mis valgustavad Sinu valitud ala paljudeks aastateks? Aga liikumisanduritega seina- või laevalgustitega, mis tagavad turvalisuse? Meie maapealsed kohtvalgustid, mida saab paigaldada sügavale maasse, on kaitstud kahjustuste eest ja on veekindlad. Mõned meie maapealsed valgustid taluvad kuni 5000 kg. See muudab need sissesõiduteede jaoks ideaalseks. Meie valgustid sobivad ideaalselt õhtuti puude ja lillede esiletõstmiseks, luues suveõhtutel kauni ja külalislahke õhkkonna. Valige RGB värvilised LED-valgustid, et oma aias soovitud asukohta värvi lisada.

 

Vajad abi või nõu välisvalgustuse leidmisel?

At lampjavalgus.ee leiad, et seal on alati koduabiline, et aidata teil leida õige väljas lamp. Võite meiega ühendust e-posti, jututoa või võite helistada meile. Pakume tasuta nõu ja aitame teil õiges valguses teile.

new