Välisvalgustus

Rohkem kui 350 väljas tuled laos ja vahetult teile kättesaadavaks!
Välisvalgustus
639 artiklit
Filtrid
Määra kahanevas suunas
Lk
    • Tasuta transport al 50 €
    • 30-päevane tagastusõigus
    • Tasuta tagastus
  1. sisustusnädalad

639 artiklit
Filtrid
Määra kahanevas suunas
Lk

Välisvalgustuse

Väljas tuled on ideaalsed lisavalgusallikana või kaunistada oma aia, terrassi ja sõiduteele. Väljas tuled tulevad erinevates vormides, mis sobivad eri funktsioone. Välisvalgustid kõik tulevad IP klassifikatsioon, mis näitavad taset kaitse vee ja tolmu, IP44 kaitstud veepritsmete IP65 ja eespool mis on kaitstud raske vee ja tolmu. Meie suur valik väljas tuled olete kindel, et leida ilus ja ideaalne lamp, mis sobiks teie vajadustele alates LED tuled, jahvatatud spotIights väljas seina tuled ja pollarid. Sõltuvalt sellest, millist tüüpi stiili või atmosfääri soovid luua, siis on suur võimaluste lambid valida. Teie terrass või tekil valida erinevaid dekoratiivsed jahvatatud prožektorid, mis kiirgavad valgust ilusti, naastrehvid LED-valgustid oma roosi voodi või aias põõsad, kuidas põrandale või laualambid suurendada valgustus või luua ilus hubane ja atmosfääri valgus. Suur hulk lambid anduritega teie esiuksest LED Prožektorid pakkuda võimas valgustus valdkondades nagu oma garaaž. Meil on suur ja dekoratiivne keskkonnasõbraliku ja energiatõhusa päikese tuled, et saada osa teie väljas ja väljaspool valgustus.

 

Dekoratiivne väljas tuled koos ainulaadseid omadusi.

At lampjavalgus.ee leiad suure kogumise dekoratiivsed ja ainulaadne tuled, mis lisab värvi ja stiili oma aed või terrass. Vali meie valikut pollarid, mis tulevad eri värvi ja suurusega, mis süttib aeda rada või sõiduteele. Kuidas meie energiatõhusate LED tuled, mis jätkab süttivad valitud alal aastaid või kuidas meie seinale või lakke valgustus, mis tulevad koos liikumisanduriga, mis võiks olla veel turvalisuse valgustus, mida võib vaja. Meie jahvatatud prožektorid, et võib minna sügavale maa alla on väga hästi kaitstud kahjustuste ja on veekindel, mõned meie jahvatatud prožektorid võib kuluda kuni 5000kg kaalu seega võimaldab tal olla ideaalne oma sõiduteele. Meie naastrehvid või aias postid on ideaalne esile puud ja lilled õhtul, luues ilus ja sõbralikku atmosfääri suvel õhtuti. Loobuge RGB värviline LED tuled või LED-lambid lisada värvi, kuhu soovite oma aeda.

 

Vajad abi või nõu, kui tegemist on väljaspool valgustus?

At lampjavalgus.ee leiad, et seal on alati koduabiline, et aidata teil leida õige väljas lamp. Võite meiega ühendust e-posti, jututoa või võite helistada meile. Pakume tasuta nõu ja aitame teil õiges valguses teile.

new