Kommertsvalgustus

Lambid, mis pakuvad valgustust Sinu kontorile, kauplusele või näitusele!
Kommertsvalgustus
1793 artiklit
Filtrid
Määra kahanevas suunas
Lk
    • Tasuta transport al 400 €
    • 30-päevane tagastusõigus
  1. Nädalapakkumised

1793 artiklit
Filtrid
Määra kahanevas suunas
Lk

Kommertsvalgustus

Iga äri vajab head ja piisavat valgustust. Õige valgustus on tähtsal kohal kauplustes, restoranides ja galeriides, et keskkond oleks hubane. Meie lae- ja rippvalgustite valikust leiad kindlasti ideaalse valgustuse, mis vastab Sinu kontori või kaupluse valgusevajadusele. Vali traditsioonilised, retro või art deco stiilis lambid oma ärile!

 

Praktiline ja funktsionaalne kommertsvalgustus

Olgu Sul väike või suur kodu või äri, oluline on, et ruumid oleksid hästi ja ühtlaselt valgustatud. Siinivalgustid on ideaalne valik, kui ruum on piiratud, kuid vajad head valgust, mida on võimalik ka reguleerida. Otsid rohkem varjatud lampe, kuid võimast valgustust? Meie süvistatavad LED-valgustid on vähenähtavad, aga see-eest võimsad valgustajad. Rippvalgustid on ideaalsed restoranidesse, kus need pakuvad otsest sooja valgust, mille intensiivsust on võimalik kontrollida. Reguleeritavad seinavalgustid sobivad müügisalongidesse mõnusa õhkkonna loomiseks või mõne objekti rõhutamiseks.

Äritegevuses on turvalisus oluline, vaata ka meie liikumisanduritega valgustite valikut. Kui tegemist on kaubandushoonega, on püsivama ja energiasäästlikuma LED-valgustuse kasutamine selge eelis, võrreldes standard valgustusega. Nii võid säästa kuni 80% oma elektriarvest. Vali oma disain ja stiil, meie valikus on kaasaegseid, tööstuslikke ja art deco stiilis lampe, mis ei paku kontorisse lihtsalt sära, vaid ka piisavalt valgustust!

Vajad abi kommertsvalgustuse leidmisel? Me aitame.

Aadressilt lampjavalgus.ee leiad suure valiku valgusteid, kindlasti on siin vähemalt üks, mis sobib Sinu äripinna valgustamiseks. Abistame ja pakume asjakohast teavet läbi vestlusakna või telefoni või e-posti teel, et aidata Sul leida ideaalne valgustus!

new