Kübernädal! Vähemalt 25% allahindlust* >

Kodutrend More=More: ja veelgi suurem allahindlus!

Kas Sinu jaoks pole miski liiga hull või ekstravagantne? Kas Sind rõõmustavad silmatorkavad detailid, toretsev sisekujundus ja plahvatavad värvid? Siis on kodutrend Rohkem = Rohkem just see, mida otsid! Meie laia valgustusvalikuga leiad alati oma interjööriga sobiva lambi. Ja nüüd saad ka allahindlust (öisaallahindlust). Kuluta üle 150 € ja saa oma tellimuselt 5% allahindlust. Ple piisavalt hea? Kui kulutad 200 € või rohkem, saad 10% allahindlust. Rohkem = rohkem allahindlust!

Ole kiire, see pakkumine kehtib ainult kuni 24. Oktoober 2022.

 

Kasuta sooduskoodi:

Sooduskood 5% allahindluseks üle 150 € korral

MOREISMORE5-WB

 

Sooduskood 10% allahindluseks üle 200 € korral

MOREISMORE10-WB

 

Kui lisad ostukorvis sooduskoodi, saad 5% allahindlust, kui kulutad 150 eurot või rohkem, ja 10% allahindlust, kui kulutad 200 eurot või rohkem.

 

*See kampaania kehtib ainult veebis. Ühe kliendi kohta saab lunastada maksimaalselt ühe sooduskoodi. Ei kehti koos teiste sooduskoodidega ja ei arvutata arvelt tagasiulatuvalt maha. Koodi saab kasutada ainult siis, kui tellimus on vähemalt 150 € või 200 €. 5% või 10% allahindlus rakendub ostukorvile sooduskoodi lunastamisel. Seda sooduskoodi ei saa kasutada koos ettevõtte kontoga.

 

 

 

emico-featured