Nutikas Valgustus

Nutikas valgustus

Nutikad valgustid sise- ja välitingimustesse lampjavalgus kaudu leiate nutikad lambid igasse tuppa. Juhtige valgusteid telefonist, tahvelarvutist või Google Home'iga ja kasutage meie kaunite Wi-Fi kaudu juhitud valgustite eeliseid.

Nutikas Valgustus
183 artiklit
Filtrid
Määra kahanevas suunas
Lk
    • Tasuta transport al 50 €
    • 30-päevane tagastusõigus
    • Tasuta tagastus
  1. sisustusnädalad

183 artiklit
Filtrid
Määra kahanevas suunas
Lk

Nautige sisekujunduses nutikaid lampe!

Ostke nutikas valgustus lampjavalgus kaudu! Meie nutikaid valgusteid saab juhtida koduse Wi-Fi kaudu. Lülitage Wi-Fi lambid sisse telefoni, Google Home'i või tahvelarvuti kaudu – diivanilt! Kui äge see on? Nutikas valgustus on ideaalne lahendus kui otsite multifunktsionaalset valgustus mis on nii atraktiivne kui ka funktsionaalne.

 

Nutikas valgustus sise- ja väliruumidesse

Nutivalgustust saate lisaks elutoale, vannitoale või köögile nautida ka õues. Näiteks võite kasutada Wi-Fi valgustust ohutult aias – lihtsalt valige veidi heledam valgus. Kas veedate mõnusatel suveõhtutel aega aias? Sellisel juhul võite mõelda ka mugavatele Wi-Fi meeleoluvalgustitele. Nutivalgustitega naudite iga hetke.

 

Kas teil on küsimusi nutivalgustite kohta?

Õigete valgustite leidmine ei ole alati lihtne. Wi-Fi valgustitega seotud küsimustele vastab meie klienditeenindus. Üheskoos tagame, et leiame ideaalse nutivalgusti nii tuppa kui ka õue. Võtke meiega ühendust ja leiame ideaalse Wi-Fi valgusti just teie sisekujunduse jaoks!

new