Kuidas ma saan kauba tagastada?

Te pole tellitud tootega täiesti rahul? Pole probleemi, saate oma tellimuse alati tagastada firmale lampjavalgus.ee. Pärast tellimuse kättesaamist on teil 30-päevane aega, et toote tagastus registreerida. Seda saab lihtsalt teha meie tagastuste portaalis.

Kui soovite eset tagastada, veenduge, et see oleks algses seisukorras ja originaalpakendis (nii palju kui võimalik), kui selle meile tagastate.

Pange tähele: komplektina müüdavaid tooteid saab tagastada ainult tervikuna.

 

Tagastuse registreerimiseks on vaja ainult teie tellimuse numbrit ja e-posti aadress. Seejärel valige ese, mida soovite tagastada, ja teie e-postile saadetakse kohe tarnesilt. Selle sildiga saate tagastada oma paki UPS pakipunkti kaudu. 

Paki tagastamise korral tuleb tasuda 5,00 € paki kohta. See summa võetakse tagastatavast rahast automaatselt maha, kui olete tagastuse registreerinud. Tutvuge meie kestlike tagastupõhimõtetega ja saate teada, miks peate tagastamise postitasu maksma.

 

Kas teie tellimusega on probleem?

Kui tarnitakse vale toode või see on kahjustatud või vigane, võtke palun ühendust meie klienditeenindusega. Soovime saada kahjustusest või veast foto või kirjelduse. Kui toode on vigane või kahjustatud, hüvitame saatmiskulud. Saatke tagastatav toode meie lattu aadressil Smaragdweg 52, 5527 LB Hapert, Holland.

Kui vajad abi või Sul on küsimusi, võta meiega ühendust.

Võtke meiega ühendust:

Oleme saadaval järgmistel lahtiolekuaegadel:
  • Esmaspäevast reedeni 10:00 - 18:00