Kindluspakett

Miks valida kindluspakett?

Kindluspakett annab teile lisaks Euroopas kohustuslikule kaheaastasele garantiile kolm aastat lisakindlust. See tähendab, et olete selle aja jooksul kaitstud lühise, veekahjustuste ja muude lambil tekkivate puuduste eest. Eelkõige annab see teile meelerahu. Sest meie teenus ei muuda teie elu keeruliseks.

Seadusjärgne garantiiaeg Kolmeaastane kindluspakett
Kaks aastat Viis aastat


Kuidas kindluspakett mind kaitseb?

 

Elektrilühise tõttu tekkiv kahju

Lühised võivad tekkida hetkega. Sageli juhtub see siis, kui lambi ühendamisel tekib kontakt ühe või mitme elektrijuhtmega. See võib teie kauni lambi hävitada. Kas kohustuslik garantii katab selle? Ei, aga 3-aastase lisakindluspaketiga ei pea te enam selle pärast muretsema.

 

Kukkumis- ja löögikahjustused

Õnnetused ei hüüa tulles. Kas ei paigaldatud lampi õigesti või on mõni muu põhjus, miks on teie lamp nüüd kahjustanud? See on pehmelt öeldes ebameeldiv. Õnneks katab meie kindlustuspakett isegi kukkumis- ja löögikahjustused. Nii saategi oma rikutud lambi uue vastu välja vahetada.

 

Veekahjustus

Kas teie lamp on saanud kahjustada kokkupuutel veega? Siis vahetage see uue vastu. Loomulikult eeldame, et asetate lambi ainult selleks ette nähtud kohta. Kui te ei tea täpselt, millist lampi kuhu panna, lugege lisateabe saamiseks meie artiklit IP-väärtuste kohta.

 

Mittevahetatav LED

Mittevahetatav LED tähendab, et valgusallikas on valgustisse integreeritud. Valgusmoodul on lambi sisse kinnitatud. Seega ei ole vaja lambile eraldi pirni juurde tellida. Seda LED-moodulit ei saa lambist eemaldada ja seega ei saa seda ka välja vahetada. Seetõttu on lambi rikked väga tüütud. Kindluspaketiga olete kaitstud ja saate meilt uue lambi.

 

Kas kindluspaketi saab kaasa iga tootega ja kui palju see maksab?

Ei, kindluspakett ei hõlma alla 50-euroseid tooteid ega ka lambipirne ja tarvikuid. Kui toode vastab tingimustele, maksab kindluspakett 20% toote hinnast, kuid mitte vähem kui 20 €. Iga toote juures on märgitud, kas sellega on võimalik soetada lisakindluspakett.

 

Kuidas kindluspaketti osta saab?

Toote valimisel saate lisada ostukorvi ka lisakindluse paketi. Saate selle valiku märkida. Kindluspakett lisatakse teie tellimusele, kui jätkate tellimisprotsessi. Loomulikult ei ole kindluspaketi valimine kohustuslik.

 

Kuidas me katkise lambi eest raha tagastame?

Kui teie toode on katki ja olete valinud lisakindluse paketi, pole teil palju vaja teha. Võtke ühendust meie klienditeenindusega. Rääkige meile, mis juhtus, lisage foto ja saatke meile oma nimi ja aadress. Seejärel näeme kohe, kas teil on kindluspakett.

Kui nõustume teile kahju hüvitama, käib asi järgmiselt

  1. Anname teile lisakindluse alusel alati sama toote
  2. Kui sama toodet pole enam saadaval, anname teile samaväärse toote
  3. Kui samaväärset toodet pole, saate ostuväärtusega võrdse kreeditarve
  4. Me ei maksa teile raha tagasi
  5. Pettuse korral on lampjavalgus õigus kindluspakett ühepoolselt tühistada ja kindluspaketi ostuväärtus proportsionaalselt krediteerida.